Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą>>

 

Mūsų mokiniams labai patinka eismo sankryžose animacija, kuri leidžia gyvai pamatyti situacijas kartu saugiai sėdint klasėje. Trimačiai realistiški automobilių ir aplinkos vaizdai pagyvina mokymąsi, suteikdami žaismingumo.

Aida, Vairavimo mokykla Vairuva


Noriu jums padėkoti už labai gerą animuotą testą. Jis naudingas ne tik pradedantiems vairuoti, bet ir jau turintiems teises, bet ilgą laiką  nevairavusiems. Labai geri situacijų aprašymai. Dar kartą labai dėkoju ir tikiuosi, kad jūsų dėka mūsų keliuose bus saugu važinėti.

Nijolė


Niekaip nesupratau nereguliuojamų sankryžų eismo, čia pasprendus pradėjau suprasti labai naudinga programa :)

Adastadas


Labai fain, galėtu mokyklose pradeti mokyti jau pradinukus ! Labai aišku ir paprasta!

Jonas


Labas diena:). Labai geras testas, ačiū labai. Tas kas nėra nei karto sėdėjas už vairo, tai nuostabus dalykas, nes parodo važiavimo sistemą ir konkretus situacijos aprašymas. Sekmės jums kuriant šią programą.

Nijolė


Džiaugiuosi galėdama pasinaudoti jūsų paslaugom. Turėdama laiko galiu save patikrinti ir pasitobulinti vairavime. Ačiū, kad suteikiat tokią galimybę.

swtaselex


Pradedantiems vairuotojams idomios, gerai įsisavinamos vairavimo pamokėlės. Dėkui jums ir sėkmės tobulėjan toliau, o mes jusu pasistenksim nenuvilti vairuojant...

Teresė


Tai tikrai puiki medziaga, labai geros situacijos pradedantiesiems vairuotojams.

Janina


ČIA NORS VISKAS AIŠKU.

Rimvydas


Gerai sugalvota. Nebloga medžiaga pradedantiesiems vairuotojams. Patyrusiems vairuotojams suklysti neįmanoma, elementarios situacijos. Tikiuosi, kad tobulėsite, o mes pabandysim padėti. Sėkmės!

Almis


Tai padės pradedantiems vairuoti geriau orentuotis įvairiose situacijose, geriau išmokti vairuoti. Ačiū!

Linutė


Na ką gi :) Labai Jums dėkingas už tokį linksmą KET bilietų pasprendimą :) Mūsų nepilnametis sūnus, pamatęs kaip čia viskas linksma - greitai nulėkė spręsti. Laukiam tęsinio su visais bilietais. Kūrybinės Jums sėkmės :)

Bernardas


Super;) Labai geras darbas:) Labai patiko animuotas keliu eismo testas:) Taip ir toliau:) Galėtų kas kart sprendžiant būti vis nauji klausimai:)

Raminta


Tai kad lb jau šie klausimai lengvi, o va Regitroje tai kaip nuvažiuoju...

Kristina


 PRADĖTI MOKYTIS!


Nereguliuojamos sankryžos
Reguliuojamos sankryžos
Važiavimas ir manevravimas